| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Mai am un bilet doar DUS in Insulele Galápagos
cine
vine
cu
mine?

Doar
Fete
Nu
Si
Baieti

Nu
Nici
Travestiti

11 răspunsuri:
| VibeTrix a răspuns:

Eu! Hug! ^_^ Ma primesti?

| dragosbogdan001 a răspuns:

Sper sa va manance o soparla uriasa. Sau sa va atace un rechin pe drum. Asta e modul meu de a spune "Drum bun!"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discriminare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://i.imgur.com/2Jn5XHp.gif

| BlackArt333 a răspuns:

As veni eu, dar mi frica de tine si sunt minora. confused

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru BlackArt333):

sad de ce iti este frica de mine?

| BlackArt333 a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Imi este frica de orice baiat/barbat mai mare ca mine pe care nu-l cunosc! smug

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru BlackArt333):

Free hugs!
░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░▄▄░░░░░░▄▄▄▄░░░░░ ░░░▐▀▀▄█▀▀▀▀▀▒▄▒▀▌░░░░ ░░░▐▒█▀▒▒▒▒▒▒▒▒▀█░░░░░ ░░░░█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▀▌░░░░ ░░░░▌▒██▒▒▒▒██▒▒▒▐░░░░ ░░░░▌▒▒▄▒██▒▄▄▒▒▒▐░░░░ ░░░▐▒▒▒▀▄█▀█▄▀▒▒▒▒█▄░░ ░░░▀█▄▒▒▐▐▄▌▌▒▒▄▐▄▐░░░ ░░▄▀▒▒▄▒▒▀▀▀▒▒▒▒▀▒▀▄░░ ░░█▒▀█▀▌▒▒▒▒▒▄▄▄▐▒▒▐░░ ░░░▀▄▄▌▌▒▒▒▒▐▒▒▒▀▒▒▐░░ ░░░░░░░▐▌▒▒▒▒▀▄▄▄▄▄▀░░ ░░░░░░░░▐▄▒▒▒▒▒▒▒▒▐░░░ ░░░░░░░░▌▒▒▒▒▄▄▒▒▒▐░░░

| BlackArt333 a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

No tanks!