| Seducatorul a întrebat:

Nu-i nimic adevarat! Sunt doar acuzatii false!
Sunt nevinovat!

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ce caut eu aici? o.O laughing

| suităr a răspuns:

Nu,deci pata aia de pastă de dinți de pe tine a apărut din cosmos, da, da.

| Naяutσ a răspuns:

Bine, dar tot trebuie sa-mi arati unde ai ingropat-o pe Elodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, știam eu. Era imposibil să ajuți băbuța aia să treacă strada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce spui se află undeva la mijloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Obiecție! vorbește neîntrebat.
-Se aprobă.
- Amprentele tale pe staniolul marmotei spun altceva. Ar fi bine să scuipi tot adevărul sau o să mai adăugăm la furt, falsă mărturie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis că nimic nu e adevărat deci asta înseamnă că nici partea cu "Sunt nevinovat!" nu era adevărată, deci te-ai trădat singur. Te declar vinovat! Poţi săruta mirele şi mireasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.
Ce ai facut ca sa fii nevinovat? laughing

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Te cred!

| FrateleAndrei a răspuns:

Aşa spun toţi.

| danyel2012 a răspuns:

Daca tu zici! laughing