| Anonima6754 a întrebat:

Buna TPUhappy pot da pe cineva in judecata pentru acuzatii false? Cineva imi spune ca ma plateste ca stie ca fac videochat pe bani (o nesimtita a vorbit de mine in halul asta) ideea e ca nu e nimic adevarat, niciodata nu am fost de acord cu asta. Ce pot face in cazul asta?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Strange cat mai multe dovezi (video, poze, audio) si mergi la politie.

| relian a răspuns:

Ce poti face? Stai linistita, nu vad de ce te-ai agita si pentru ce.Fiecare este liber sa faca ce doreste, sau sa vorbeasca liber, nu vad ce te deranjeaza la ce spune unu altul despre tine.
Cei care te cunosc stiu cum esti asa ca altii pot sa spuna ce povesti doresc.