| xSoaked a întrebat:

Nu lasa pe maine ce poti face poimaine!

Ce credeti?

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Perfect adevarat rolling on the floor)))

| Tweetymrrr a răspuns:

Credd =]]. Da, era ceva asemanator thinking Pacat ca am un lapsus.thinking

| madia a răspuns:

Nu stiu d'stea. Stiu ca Steaua a pierdut. Iar.

| Lullly a răspuns:

Nu lasa pe azi ce poti face alaltaierilaughingasta cum ti se pare?tongue

| Диана a răspuns:

Totally agreed.

| airflower a răspuns:

Mi se pare un proverb bun! Imi va fi de folos.

| xSoaked explică:

@TILICA, ba da, asa era proverbul, dar asta se aplica mai bine in viata noastra cotidiana laughing

| morena a răspuns:

happyMai e si asta:ce poti face azi, lasa pe maine ca poate o face altul sau nu mai trebuie facuthappy

| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, si daca poimaine nu se rezolva de la sine, inseamna cu nu e demn de a fi rezolvat.
proverbul asta al tau imi aduce amin te de ceva. la incepul carierei mele, cand m-ai aveam si eu niste emotii, nu ca acum nu as avea, dar le pot controla. La o instituti publica, in fata biroului, o gramada de oameni, ca zici ca dadeau ceva pe gratis, functionarele din birou gata-gata sa te intape din priviri, de-ti venea sa sari pe geam, vad pe perete un afis. ``In acest birou fiecare al treilea om care intra va fi impuscat. Azi, inaintea ta, au fost doi.`` Parca suna a amenintare, atunci, dar acum ma amuza. Pa

| nobodyknowsme a răspuns:

M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la munca da cand am vazut joi ca vine vineri, ce sa caut sambata la munca cand duminica e zi libera

| Kanpeki a răspuns:

Nu lucrez in zilele care se termina cu litera ''i'' si in weekend laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu azi ce-i facut? nu era nu lasa pe maine ce poti face azi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu lasa pe maine ce poti face poimaine...de fapt nu mai lasa nici pe poimanine ca poate se rezolva singur laughinglaughing

| robby212 a răspuns:

Da anonim era nu lasa pe maine ce poti face azi...Si Naruto Toate se termina inainte adica cu i in afara de cele din weekend, tu ai zis ca nici acolo atunci nu lucrezi, tu cand lucrezi?