| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Nu se mai opreste masina de spalat! si bazaie urat! parca de gata sa explodeze! Nu ajung s-o scot din priza, ca e langa perete! Nu pot s-o misc ca e prea grea! ce ma fac?!?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Baga-te in ea, distractie placuta.

5 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Stai pe ea şi roaga-te să nu te dea cu capul de pereţi *prea tare*

| ClownFish a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa ii dai foc!
t/a
*iar nu ma lasa sa postez*

| Forevăr a răspuns:

Sunt cativa pasi simpli, ai nevoie de :ceva luuung, ceva bun din frigiderwinking sa fie pe cat posibilul vechihee hee
Faci in felul urmator :
- de chestia ai luuunga legi bucata de carnewinking din 1500 toamna...
-chestia aia lunga i-o pui unde are ea nasul
.
Rezultat : Cand simte masina de spalat mirosul fuge pana in pat la tine...nici asa nu este bine ca trebuie sa o strangi in brate sa nu ii fie frica straight face

| NeverAlone a răspuns:

Toarna benzina.Cablul de la masina de spalat va aluneca imediat din priza, iar tu vei simti imediat miros de ars.Sa nu te sperii.

| therealwickedgame a răspuns:

Pune doua caramizi inauntru, echilibreaza cuva si elimina calcarul