| DyKey a întrebat:

O femeie care are un copil mai poate fi virgina? cine raspunde corect funda

Răspuns Câştigător
| LoLo_9163 a răspuns:

Da, doar nu ai spus ca e copilul eihappy.

21 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Daca e infiat posibil, pentru ca pana sa-si dea seama ca nu poate avea copii sigur a avut n incercari esuate, deci doar in urechi. laughing

| cretzufinish a răspuns:

Fratilor suntem la trivia/amuzante! V-ati pierit cu toti cheful sau habar nu aveti de cum "iese" in lume un copil? Sa-i fie rusine celui/celor cu stupizii, iar celui care a pus intrebarea ii transmit sa ne zica si noua urgent raspunsul corect, sa nu ramanem toti in acelasi stadiu de intelectualitate, adica stupizi. straight face

| paramore a răspuns:

Normal ca poate, de fapt poate avea o intreaga echipa de fotbal ca tot virgina e:devil)

| Laurici :x a răspuns:

Poate fi un copil adoptat, deci da!

| RikarDo a răspuns:

Pai vine cam asa :
-Daca copilul este al ei, adica nu infiat se poate coase si mai este sau ramane asa si nu mai este
-Daca copilul e infiat si femeia nu a facut sex mai este.

| irina20 a răspuns:

Da se poate.
Se cheama inseminare artificiala si cezariana.

| Anileda a răspuns:

Nu , nu are cum.

| Casiana a răspuns:

Da

| Casiana a răspuns:

Ce e cu voturile de "stupid" la majoritatea raspunsurilor?whistling

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

DahappyPoate fi virgina.Ca sa fi rămas însărcinata ar fi fost de ajuns sa înghită sperma.( nu trebuia sa facă ineaparat sex)

Si mai sunt si alte variante:
-daca a fost inseminata artificial
thinking etc

fundita?batting eyelashes

| oareux a răspuns:

Nu este imposibil sunt mai multe solutii
Daca copilul e infiat da poate fi virgina
Si inca o chestie.Maica domnului se spune ca e inca virgina chiar daca l-a nascut pe Issus

big grin

| claudiea79 a răspuns:

Daca a infiat copilul este virgina pentru ca nu este al ei. daca ia un barbat cu copii facuti din alta relatie... daca e face inseminare artificiala.sau ia un barbat care are copii deja.si nu mai face ea poate sa fie virgina

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor laughing SERIOS? laughing normal ca nu doar daca copilul este infiat mai poate fi virgina laughing scuze dar nu ma pot abtine sa nu rad adica cat de idiot trebuie sa fii ca sa pui intrebarea asta?!?!?! laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| emm a răspuns:

Pai o fii adoptatthinking

| Just a kid a răspuns:

Care e desteptu care tot o dat stupid la cine o raspuns ca da?raised eyebrows da poti fi mama si sa fii virginawinking cum o zis si irina daca e prin inseminare artificiala si nascut prin cezariana ramai virginawinking de ce dati stupid daca nu stiti despre ce e vb?straight face

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Logic ca NU! Ce intrebare este asta? Daca l-a facut ea in seama ca numai e virgina, poate nici in trecut numai era de la vreo 18 ani, daca este adoptat copilul, ceea ce inseamna ca nu poate face copii inseamna ca mai e virgina.

| Daiana_1431 a răspuns:

Da. Poate a adoptat copilul, a facut inseminare artificiala.

@Eliana Nucham vezi ca nu e bine ce zici tu acolo. Incearca ce ai spus si vezi daca ramai gravida straight face

| eme a răspuns:

Daca copilul este infiat da.ar putea fi virginahappy

| YoDewds a răspuns:

A facut un pact cu Satana deci DA!

| Lora_3753 a răspuns:

Da. Fecundatia nu a avut loc in urma unui act sexual complet, iar copilul "se naste" prin cezariana.