| uǝʞɔıp a întrebat:

O idee geniala

http://i.imgur.com/xkDya.jpg

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Mișto...da` ai o mică eroare.Soarele trebuia să se plimbe pe cer la fiecare cadru(ca și umbra) ca să arâți că trece timpul.happy

18 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Mișto asta rolling on the floor

| Bastet a răspuns:

E un pinguin, nu poate zburastraight face

| NoChanceForUs a răspuns:

@Pralină : firicele moleculare de vânt? Nu zău! Ai atâtea greșeli că nu știu cu ce să încep...
1. Vântul e aer.
2.Molecula reprezintă cea mai mică parte dintr-o substanță. Aerul nu e substanță.
3.Ai încercat să pari inteligent, dar T/A nu acceptă așa ceva.

| Pralină a răspuns:

@NoChanceForUs şi firicelele moleculare de vânt nu trebuiau făcute O.o?

Hai frate că a ieşit bine oh go on

| PastilăBă a răspuns:

M'am plictisit de atat aşteptat:]]

| JustMeBăi a răspuns:

Eu ma gandeam intruna la sex pe parcusul comicului. Marsupiaza'te odata!

| 3rdWW a răspuns:

Data viitoare pot sa joc eu rolul insulei? puppy dog eyes

| uǝʞɔıp explică:

Ok.(cred)

| sabilopod a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| MiHaI a răspuns:

Ce pasare desteapta mie cred ca numi veanea asa idee genial

| Kuzco a răspuns:

Eu eram aia costumata in pasare b-)

| FuckOff a răspuns:

Trebuia sa adaugi ca se marsupiazalaughing

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Asta a fost tare laughing

| Ŧคгคภย๓є a răspuns:

Ca pasare... zburat spre soare...s-a ars?

| lawe_3454 a răspuns:

Chiar am râs. =d

| SAID a răspuns:

Tare si
misto tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...super tare...foarte frumos ai facut.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu faci multe desene, ca Iustinel, dar care sunt bine desenate.