| anonim_4396 a întrebat:

Http://i.imgur.com/kRUvK.png
Deci, are cineva vreo idee?

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

*loading...*

| smile20000 a răspuns:

Foarte frumos si imi poti da si mie linkul situ-lui pe care ai facut comicurile tale?

| anonim_4396 explică (pentru smile20000):

De ce crede toata lumea ca le fac pe un site? Le fac eu okay. Va rog nu mai intrebati ca ma scoateti din sariiiteee >sad

| ViezurE a răspuns (pentru anonim_4396):

Da am eu o idee, încearcă să desenezi cu laba ta.Pe bune, ce faci tu nu sunt "comicuri"sunt desene. Încearcă să le faci în paint.Un comic trebuie să fie simplist, nu chestii japoneze cu chestii luate de pe net.Crezi că dacă pui tu 2 personaje acolo dintr-un program vei fi bună?

| AnneBre a răspuns:

@HatsuneMikuiubesteMuzica cu ce program le faci?batting eyelashes

| Trinitas a răspuns:

Iti dau eu o idee mega extra geniala, de care o sa se minuneze tot TPU, o sa se inventeze chiar si un premiu special pentru comicurile tale. O sa fi mai tare decat Cretaker si Lauren Faust la un loc!

Dar ca sa nu fure si alti utilizatori ideea, o sa o scriu cu alb:

Nu-i asa ca sunt geniala?

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Eu zic sa faci comicuri in paint...Iese mult mai amuzant + ca asa facute nici strambate (la fata (amuzament etclaughing ) ) ar iesi mai bine in paint...winking

| yomisam a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......mit-mmd-d/ ce voebesti? si asta tot singura l-ai facut?

| contvechiidc a răspuns:

E marfa cum le faci te pricepiwinking... am o idee sper ca o sa de ajute : sa fie o zi la scoala cu ea find profesoara si explica japoneza... ceva de genu daca ma intelegi.

| Pisoiul a răspuns:

Comicul tau are o grafica si textura foarte frumoasa atat doar caci nu ai prezentat si continul acestuia.
Stima si respect lunetistul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fraaaaateeee...
se numeste MMD programul cu care fac ce fac.
Si,daca fac ceva in paint,ori nu raspunde nimeni ori ma jignesc.
Sincer, daca toti faceti asa, mai bine te lasi nai*** >sad