| SharlenaGeorgiana a întrebat:

O intrebare ciudata...:p
sa zicem ca o fata tine o cura d slabire. poate slabi si la sani?:o
fundawinking
mersi:*

Răspuns Câştigător
| Bittersweet_8364 a răspuns:

Ba are sa stii.Si nu este nicio intrebare ciudata. E o chestie absolut normala.cand slabesti slabesti peste tot si iti pierzi si din bust

5 răspunsuri:
| Iull a răspuns:

Eu am slabit aproximativ 6kg si pot spune ca mi s-au micsorat si sanii, dar nu foarte mult.Nu-ti face griji, e ceva normal. big grin

| Bittersweet_8364 a răspuns:

Intotdeauna.

| StefanStyle94 a răspuns:

Nu-i problemahappy. O fata draguta nu inseamna o fata cu sani mari. Mie imi plac fetele subtirelebig grin

| matrixismyname a răspuns:

Chiar ca, la asta nu m-am gandit...totusi e bine ca slabesc si sanii...ar ramane raportul inegal si ar arata aiurea (si asa femeile cu sanii mari arata aiurea, parerea mea)

| madutzza1297 a răspuns:

Nu nu are nicio treaba burta cu sanii deci slabeste fara grija:X