| JBelena a întrebat:

Prietena mea vrea sa slabeasca cam 5, dar nu stie cum. E inca mica si nu poate sa face cura de slabire. Vreau sa ma ajutati voi si sa-mi spuneti cum poate slabi dar nu prin cura de slabire. Cel mai eficient raspuns Funda +Vot! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| justE a răspuns:

Sa faca sport, sa danseze si sa nu mai manance dulciuri happy

3 răspunsuri:
| Ellaa98 a răspuns:

Nu prea inteleg de ce vreti sa slabiti asa mult, mai ales daca sunteti mici, mai ales pentru faptul ca o cura de slabire este greu de tinut si 5 kg este cam mult daca este mica,oricum, ar putea face sport. Sa alerge de exemplu, alergatul este foarte bun.Succes!

| monica2000 a răspuns:

Dieta cu orez. Intr-o saptamana poate slabi 2 kg. Am incercat si eu dieta asta, 100% eficient.

Răspuns utilizator avertizat