| Bendes a întrebat:

O intrebare desteapta : Daca sapam un tub pe mijlocul Pamantului vom ajunge jos cu picioarele sau cu capul? laughing Chiar daca este imposibil... raspundeti! big grin

7 răspunsuri:
| Mi?aaa a răspuns:

Cu curul.

| LittleSue a răspuns:

Si aia de la polu' sud stau cu capu in jos...Da i auzi plangandu'se?

| nobody2011 a răspuns:

Cu ambele.Capul îl foloseşti ca să concepi tubul, iar picioarele ca să te deplasezi.

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Logic ar trebui cu picioarele din cauza gravitatiei ce ne tine pe pamant. Dar acum nu prea stiu nu am incercat niciodata thinking

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Daca sari in tunel ca sinucigasul, cu capul inainte, vei iesi din tunel ca o suricata. Daca sari ca in fantana, te vei ruga ca un alabanez sa te scoata de acolo happy

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Poate o sa te opresti la mijlocul tubului...

| jeremih a răspuns:

Cu capul