| aurora1427 a întrebat:

Daca sapam prin centrul pamantului ...cum ajungem in China? cu capul inainte sau cu picioarele?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ajungem in honolulu sau in jungla cu canibali handicapati.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Cu nimic. Cele 5505 de grade Celsius îşi cam vor spune cuvântul, nu crezi?

| A12NDRA a răspuns:

Uite nu am incercat, dar voi incerca pentru tine, in acest timp poate te uiti si tu la ce categorie postezi.

| anonimul a răspuns:

Nu putem ajunge ca ne topim dar sa zicem ca putem,atunci o sa fim cu picioarele in jos cand sapam, iar cand o sa trecem de centrul pamantului, gravitatia o sa actioneze invers si o sa ne ducem in capbig grin

| candygirl a răspuns:

Deci...thinking eu cred ca am ramane in centru pentru ca ne atrage si ar trebui sa ne cataram ca sa urcam inapoi si sa sapam in sus ca sa iesim pe partea cealalta thinking

| MadnessCaffe a răspuns:

Iesi cu ce intri... logic. Daca intri cu capul inainte doar nu iesi cu picioarele. tot cu capul iesi ca e in fata si sapi inainte nu inapoi...

Obvious question it's obvious.

| Shugareala a răspuns:

Nu se pune problema cu ce ajungem, cu capul sau picioarele... laughing faza e ca nu ajungem rolling on the floor

| niku93 a răspuns:

Nu poti sa sapi prin centrul pamantului. centrul pamantului e asa de cald incat fierul e in stare lichida.

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Daca cautam intrebari pe categorii...gasim intrebari asa Stupidee? DAAAAAAAAAAAAalaughing

| blahblina a răspuns:

Eu zic ca ajungem cu capul inainte.Pt ca sapam sapam sapam sapam, si cand iesim iesim cu capul in jos,dra nu cu picioarele in sus,adica stam invers, cu capul in jos, dar cu picioarele pe pamant[care e de fapt deasupra capului].hai ca te'ai prins tu...

*se scarpina in cap* Asta trebuie incercata

| aurora1427 explică:

Daca nu ati prins ideea, rectific: Daca am putea sapa prin centrul pamantului, cum am ajunge in china? cu capul inainte sau cu picioarele?

| aurora1427 explică:

A12NDRA,am postat la categoria asta, deoarece numai sex mai are lumea in cap