| Vadik a întrebat:

Spuneti va rog de care perete s ma bat cu capul? Ca sunt un prost. astept ca sa ne impacam cu fosta. astept ceva imposibil! Si apare intrebare de ce astept? Cn vine sa-mi traga o palma? Sa ajung cu picioarele pe pamant! sad

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai du-te si cereti scuze de la ea in genunchi, eventual fa-i si un cadou, scoate-o la o cofetarie sau la un restaurant!

| paramore a răspuns:

De ala din mijlocul caseilaughing
lasand glumele deoparte, fa si tu cum fac fetele.cand un baiat ne lasa noi spunem ''era prost si nu ma merita, dk ma merita era cu mine''
asa si uhee hee

| georgegs a răspuns:

Iti.dau.eu.un.pumn.poate.ajungi.si.prin.
spitallaughingrolling on the floor.acum.sa.revenim.la.intrebare.
cerei.scuze.si.dai.un.buchet.de.flori(preferabil.
trandafiri)

| Miha1308 a răspuns:

Tu stii ce e cel mai bine pentru tine. Daca crezi ca alaturi de ea iti e bine atunci impaca-te cu ea dar ia in calcul si ce va fi ulterior.In caz ca a gresit ea de exemplu este sansa ca la prima cearta sa ii reprosezi unele lucruri si sa nu iasa si atunci cu cearta si tot asa. Dar daca vezi ca nu merge oricat ai incercat, incearca sa mergi mai departe, eventual sa o uiti, cum s-a mai spus, fete mai sunt si probabil la inceput va fi ceva mai greu dar timpul le rezolva pe toate, cred.

| J0hn a răspuns:

@ BritneyFan(BlueBoy) de ce sa-si ceara scuze. omule fi tare nu fa nimic fi indiferent sa nu te doara nici in... cot. ce drQ pana la urma sunt femei o groaza. ai grija!

| linutza a răspuns:

Bai esti Prost. de te dai cu capul de peretzi. nu este nici o fata sa-ti dea o palma sa nu o vezi? era atit de buna fosta? pentru ce o iubesti ptru ce o vrei inapoi? las-o ma balta.bafta! P. S. mai sunt fete. happy

| AnonimulNr2564 a răspuns:

Calmeazade gandeste-te de ce v-ati certat si daca o puteti rezolva. Daca nu incerca sa uiti si cautati pe altcineva. Mult norochappy.