| Maleficul a întrebat:

Daca sapi un tunel prin centrul pamantului cum vei iesi pe partea cealalta cu capul sau cu picioarele

Răspuns Câştigător
| Eugen1234 a răspuns:

Pai teoretic se poate, prima oara vei sapa in jos, cand vei ajunge in centrul pamantului, pentru ati putea continua treaba va trebui sa sapi in sus, si astfel veiiesi pe partea celalta in picioare

9 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cu picioarele daca ai cap, daca n-ai cap, vai de picioare!

| Musique a răspuns:

Nu cred că reușești să treci de nucleu.

| JulyStorm a răspuns:

Inca n-ai ajuns la lectia de spre straturile pamantului, la geografie, huh?

| BreeTPU a răspuns:

Lasand la o parte "problemele" intampinate, sa zicem ca ar ok totul, care este raspunsul cu capul sau cu picioarele?

| TURCUL0001 a răspuns:

IEsi cum vrei.

| LucaTheodor a răspuns:

Buna!
Vei iesi cenusa! Daca ai citit intr-o carte, pe net sau daca ai invatat la scoala Pamantul are o structura formata din multe parti. La inceput e pamant moale, dar pe masura ce sapi, pamantul devine mai rece si mai plin de bolovani, iar in mijlocul Pamantului este o,, samanta", adica lava care alimenteaza vulcanii.
Si inca ceva:
Ti-ar lua multi, multi, multi x10000 ani, dar e posibil si nimeni nu a incercat sa sape atata.

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Nu ai cum

| ValiP a răspuns:

Nu e mai usor sa iei un mijloc de transport? laughing (Avion)

| ZayRoo a răspuns:

Cu nici una.
O să arzi.