| LolNope a întrebat:

O noua Marioara!(de data asta penticostala)

http://www.tpu.ro/utilizator/avfk

9 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Si dupa cum ziceam ascult kpop

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și cu ce te-a deranjant?
Pa, pa.

| CautNume a răspuns:

SunnyDayッ se pare ca tu nu o cunosti pe Marioara e un user care mereu ne-a facut sa radem (cu intrebari despre religie ) ea scria "copi" cu un "i" nu cu "ii" dar de asa si cu astia ca tine trebuie` sa le explicilaughing

greece12
| greece12 a răspuns:

I-am recomandat un psihiatru bun, dar cred ca-i tarziu...

| Anduciu a răspuns:

"am scirs sas tie astia care citesc ce fel de om e BonJovi, mai vbine te-ai pocai si tu decat sa critici lumea"
Am incheiat citatul.

| DreamAutopsy a răspuns:

Deci sa zic ce-s eu laughing
Eu daca ascult Bon Jovi sunt rockista atee si satanista, s-a documentat despre "bon joviul" nostru si cica e rau. rolling on the floor))
Dumnezeuleeeee laughing cati oameni ca ea imi e dat sa mai vad straight face
Oamenii ca ea nu ar trebui sa stea in camasa de forta? straight face

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Ce retardata esti fata ai nevoie de un doctor
Nu ma cheama marioara in caz ca nu stiai

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Termina cu fitele tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hihi, lasă că se răcorește la utilizatori suspendați big grin.