| anonim_4396 a întrebat:

Am scapat de " Marioara " si am dat de " Evanghelistul ".
Marioara - http://www.TPU.ro/utilizator/crrg/intrebari/
Evanghelistul - http://www.TPU.ro/utilizator/gusp/raspunsuri/
Nu considerati ca site-ul nu are nevoie de asemenea useri?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Marioara era troll.
Evanghelistu nu-i decat un pusti frustrat de faptul ca ii trebuie 100 de raspunsuri ca sa poata intra pe chat, sa poata vota etc.
In orice caz, l-am raportat deja la contact, plus ca ii raportez raspunsurile de cate ori le gasesc.
Si va sfatuiesc sa faceti acelasi lucru.

| ShowTim3 a răspuns:

Ce intrebari handicapate are marioara o fi calugarita.
Evanghelistul laughing nu am ce sa ii zic avem nevoie si de oameni mai glumeti ca doar trebuie sa si radem.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai scapat de marioara? poate.da de mine nu scapi decat cand te-oi trimite inapoi la origine sau iesi de pe rubrica religie. poti merge la care vrei tu religie,la dragoste si sex, la oralo-analo-normal, dar la religie nu ai ce cauta daca vrei sa ...scapi de cineva, iesi tu.

| scuturcrucile a răspuns:

Daca te-ai uita o secunda la ce intrebari raspunde Evanghelistul ti-ai da seama ca are tot dreptu sa faca misto de aia, ca nici aia care pun intrebarile nu is seriosi, si de ce ar trebui sa raspunzi la o intrebare pusa la misto cu ceva serios?