| anonim_4396 a întrebat:

O porecla pentru un baiat mai gras pe nume vla care uneori face poe gorila dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Dejit a răspuns:

Vlad? Hmmmmmm...
Vlăduț, Vlădulici, Vierme, Veceu, Vijelie, VladSlabu, etc.
P.s. Nu am chef să le zic pe toate, nu îmi vin în minte...

14 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Gore.

| Bya132 a răspuns:

Poţi să îi spui Dorinwinking

| Musique a răspuns:

Vi-l prezentam *tobele* pe Domnul Dorin, copilul de (2011-1999) sa spunem 12 ani, care cauta poecle.Copile,uita-te la tine inainte de a judeca pe altul.

| βėan a răspuns (pentru Musique):

Banuiesc asa ca isi ia bataie de la "gorila" o data pe zi.Nu e de ajuns.

| Musique a răspuns (pentru βėan):

Se pare că nu.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Dorine si tu esti un caz nefericit in care parintii te-au facut pentru alocatie?

Iti place sa razi de grasi?
uita-te aici http://www.cancan.ro/......54062.html

| lalalalallll a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

Văleu, da' ce feștanie i-o tras!

| Cristianne a răspuns:

>vla
>poe
Neh,uită-te la tine înainte să-i judeci pe alții, băăăi hamstere.

| Summer5505 a răspuns:

Pai... marmota
(asa ii zic unuia de la mine din clasa)

| dadasssssssss a răspuns:

Deci il cheama "vla" si face "poe" gorila? Eu cred ca tu esti ala care are ceva probleme la cap...Mai treci si tu pe la scoala straight face

| Forevăr a răspuns:

Tu daì funda, eu nu dau raspuns.
*si-a dat seama ca a raspuns*

| Trolli a răspuns:

Nu mai bine gasim o porecla pentru tine?

| Dragonel a răspuns:

Babuin rotofei

| DrunkenRat a răspuns:

Bolovan. Nu neaparat cu sens de. "gras", pur si simplu in gesturi. Din moment ce se comporta fara o oarecare gratie minim umana.