| ellinaaa a întrebat:

O tigara iti scurteaza viata cu 2 minute� O sticla de bautura iti scurteaza viata cu 4 minute� O zi de munca iti scurteaza viata cu 8 ore!
voi cat mai aveti de trait?laughing

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ciudat dupa calculele mele :
S = g(x1)+g(x2)+...g(x6) = x*x/20=y/20=3z*z*z*z*z*z/40-a^2+b^2+c^2=a+b+c+1=...sunt pe minus cu 4 ani...

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Apache):

Te-ai încurcat...3z^6/40-a^2+b^2+c^2+1 nu-i egal cu a+b+c+1, decât dacă
3z^6/40-a^2+b^2+c^2=a+b+c,ceea ce este aberant, e fals.
Sau poate fi demonstrat, dar nu dacă stai pe TUP.

| Apache a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Nu.gresesti!
teoria relativitatii si masa cuantica a gramului particulei de placinta cu carne mancata de mine la pranz demonstreaza in mod cert si fara dubii ca +b^2+c^2+1=masa ipotenuzei catetei predicatului impartit la media mea la mate-o gogoasa cu glazura
deci am dreptate mai pe romaneste big grin

| Yummi a răspuns (pentru NoChanceForUs):

TUP?rolling on the floor pe bune?(undenaibavezibamajusculeee)

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Apache):

Realizezi că unii de pe aici nu numai că n-au habar despre ce vorbești, dar îți mai dau și dreptate?laughing

| Apache a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Nu e minunata viata?

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Apache):

Apache:
Răspunsuri inteligente: n^n+1

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru Apache):

Cu ce glazura?puppy dog eyespuppy dog eyes

| Musique a răspuns:

-46 de ore?

| blueangel99 a răspuns:

Mult, că nu am fumat, de băut nu am băut decât nişte înghiţituri şi serviciu nu am tongue
Tu?

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Si toata lumea va zice ca pana in 2012 in 3, 2, 1...

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Ceva ce suna a -40 de anithinking

| TheDubstepMan a răspuns:

2min laughing

| IMC90 a răspuns:

Trebuia sa fiu mort demult...

| misu2315 a răspuns:

Exact pana in 2012. pai nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca dorm 12--13 ore pe zi, se mareste viata, ca pe alea de munca le intrece si o sa traiesc cu 2-3 ore mai mult tonguewinking