| kidboo a întrebat:

Cat timp iti scurteaza din viata o tigara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit undeva ca o tigara iti scurteaza 1 minut din viata

10 răspunsuri:
| disw a răspuns:

1 tigara= 1 secunda din viata...

te pup

sper ca te-am ajutat.
pa'pa

| CenturyChild a răspuns:

3 minute laughing

| Mirco a răspuns:

8 minute din viata foarte sigur

| Yumitsu a răspuns:

Timpul in care o fumezi, mai apoi din cauza problemelor de plamani mai cheltuiesti timp pentru a te lecui. E mai favorabil sa nu fumezi))

| medyth a răspuns:

O tigara iti scurteaza viata cu 3 minute la fiecare tigare

| Sebby_6032 a răspuns:

7 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8 minute

| Mikezilla a răspuns:

Din cate stiam eu. o tigara nu scurteaza din viata, mai multe fumate una dupa alta strica

| snak115 a răspuns:

Se spune ca o tigara iti scurteaza viata cu 3 minute; pentru ca atata timp iti ia sa o fumezi laughing