| Numeni a întrebat:

Oare dacă m3rg la un polițist și îi spun,, Știu unde locuiești" ce va face?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Va rade de tine! Ce altceva laughing

| siriusblack98 a răspuns:

Te legitimeaza frumos iar apoi in functie de caracterul lui si de cat de mult vrea sa faca abuz de putere ca sa te invete o lectie, urmeaza si partea a doua. Adica ori te considera un prost si te lasa sa pleci, ori te duce la sectie, iti ia declaratia ca pe o amenintare asupra unui organ al legii si de acolo urmeaza complicatii for you, sau te duce la sectie si de bate de te caci pe tine. Nu te sfatuiesc sa incerci dar daca vrei sa practici treaba cu mess around and find out, its your choice.