| 123gabialexandra a întrebat:

Dacă termini scoala de poliție- Subofițeri ce poți deveni?
Numai polițist de ruitera? Sau poți deveni și polițist de asta ce sta in birou( nu știu exact care suntlaughing )

2 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pentru inceput esti alocat sa faci munca pe teren. Dar in timp, cu multa ambitie poti ajunge sa lucrezi si la birou (mai ales ca fata). Succes!

| ziftode a răspuns:

Gabor
curcan
jigodie care da amenzi pentru tulburarea linistii publice doar pentru ca poate si pentru ca judecatorii o sa il sustina oricare ar fi circumstantele, indiferent ca nici macar nu s-a ridicat tonul
etc.