| ForeverYooooooooooooooung a întrebat:

Oare de ce nu suntem muşte?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că muştele sunt atrase de rahat, iar dacă toţi oamenii ar fi muşte, nu ar mai exista niciun rahat disponibil.

| Ho1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Amuzant! he-he-her

12 răspunsuri:
| epurel a răspuns:

Ce amuzantă eşti, cred că există un loc special în iad pentru ăştia amuzanţi ca tine.

| LetsPutASmileOnYourFace a răspuns (pentru epurel):

În cazul ăsta spune-mi si mi-e unde este acest loc special în iad, eu am fost pe acolo dar nu am văzut un loc pentru ăstia amuzanți! Prima la dreapta, nu? Sau la stănga? Serios, spune-mi că sunt al dracului de curios!

| epurel a răspuns (pentru LetsPutASmileOnYourFace):

E iadul din iad, c e ai văzut tu e iadul superior...acolo se trăieşte bine.

| LetsPutASmileOnYourFace a răspuns (pentru epurel):

Ahhh, acum totul are logică! Multumesc.

| eliaclodia a răspuns:

Nu ne place munca de jos. Si pentru ca nu ne place munca deloc, nu suntem nici furnici, albine, lei, etc.

| CryChristiAN a răspuns:

Masoneria e de vina.

GLumesc

Răspuns utilizator avertizat
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Cine a zis ca nu esti? thinking

| OliverArrow a răspuns:

Ca sa te miri tu

| IngerG a răspuns:

Pentru ca suntem prosti/ destepti, buni/rai sau pentru ca putem fi orice vrem sa fim

| PikachuPufos a răspuns:

Pentru că nu mâncăm câcat. Decât ăia proşti... ăia pot avea licenţă de muscă. :3