| anonim_4396 a întrebat:

Oare chiar e adevarat? Daca musc de ex. un caine rau de o ureche atunci nu mai are tendinta sa ma muste sau sa ma latre?!

9 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

E o prostie :O Lasa sa racutul caine in pace!

| LolaLollita a răspuns:

Asa am auzit, dar cred ca se refera la cainii foarte agresivi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Nu, nu e adevărat. Să nu faci asta, riști să te muște de față. Ca și în cazul copiilor, nu există câine bun sau câine rău. Există câini educați și câini needucați. Discută cu un specialist în dresaj, pentru câinele "rău".
Uite-i pe ai mei, de fapt uite-le pe ale mele! :)
http://zinnaida.ro/2012/11/07/joaca-kory-si-bella-8-fmt75/

| 4ndr33y a răspuns:

Cum sa fie adevarat asa ceva? Mitul asta il clasez la Basme

| FastAndFurious a răspuns:

Vrei operatie estetica? Cum sa musti un caine rau?

| AmanoYuno a răspuns:

Nu mi se pare ca are vreo logica deci,, asa ca nu maltrata sarmanul animalsad

| carmenatyla5689 a răspuns (pentru AmanoYuno):

Nu nu..doamne fereste. Si eu am un catelus de 3 anisori...dar nu as face asa ceva....si in plus a meu e dresat de mine si nu as face nimic ce l-ar putea ranii. Doar ca am vzut odata un film, si ma gandeam ca e true!happy

| AmanoYuno a răspuns (pentru carmenatyla5689):

Nici nu ma gandeam dar totusi oricine l-ar musca l-ar maltrata

| raullik007 a răspuns:

Nu prea cred!