| Meme10Meme a întrebat:

Oare vine sfarsitul lumii? Eu cred ca este aproape, foarte aproape. Dumnezeu o sa ne pedepseasca pe toti. Suntem niste paraziti. Trebuie sa suportam consecintele greselilor noastre [sau ma rog, celor prosti]. Am dreptate @Avalohis? Ce mai face Vadim?

Răspuns Câştigător
| LorinIoanFortuna a răspuns:

Eu, Lorin Ioan Furtuna spune: ar fi fost deja sfarsitul lumii Pamantenilor daca nu va aparam eu de atacurile tarantuliere a fiintei androgine de gen masculin Bafometos.

2 răspunsuri:
| stefiiii3 a răspuns:

Probabil.

| Meme10Meme explică (pentru stefiiii3):

=] Avalohis stie mai bine.