| MeOana a întrebat:

OK! Merci pentru cei care mi-au raspuns la intrebarea " cum sa ma las de dulciuri laughing ". Dar acum are mama o problema serioasa. nu stie cum sa se lase de tigari laughing. sper sa ma ajutati va rog! FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci cum ți-am zis și în celălalt(la dulciuri)sau mai ai o variantă:în Carrefour sunt niște țigări electronice care nu afectează sănătatea…mătușa mea a luat din astea!
Fundă?

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai uitat sa specifici ca nu sunt bune de nimic, ce dracu, sunt inutile,eu personal le urasc laughing
prefer ceva real,daca to dau un ban, barem sa fumez ceva happyreal, sa scot fum.
Nu vreau sa ma joc de-a fumatu happye ca si cand ai face sex cu o femeie gonflabila la dracu, ori dai un ban la profesionista sa te suie pe culmile extazului, ori o arzi cu o gonflabila sau in cel mai rau caz pe laba :^^

| anonim_4396 a răspuns (pentru Liviu):

Înfine eu doar am zis ce zicea ea că o ajuta să se lase de fumat!

| MeOana explică (pentru Liviu):

Daca tot vrei lucrurile mai in detaliu, si daca nu ai citit bine, puteai sa iti dai seama ca mama fumeaza mult. si ca tot veni vorma ca fumeaza mult, ea fumeaza cca. 2 pachete pe zi! IDIOTULE!

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

În loc de tutun pui pătrunjel.

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

- Are dreptate bella. Sau ii explici ca sanatatea ei este totusi pusa in pericol daca mai continua cu tigarile. Explica-i
ca poate sa fumeze una ocazional la o petrece sau ceva de genu! Vezi tu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ăăăăăăăăââââLoâding):

Mulțumesc!

| MeOana explică (pentru anonim_4396):

Pentru nimic! happy

| Xtadelo a răspuns:

Sa nu se lase.

Răspuns utilizator avertizat