| eRikks a întrebat:

Buna am 13 ani si am un prieten cu care ma inteleg superbine. dar problema este ca mama mea nu prea este de acord cu acest lucru. si nu prea ma lasa afara pentru ca zice ca cine stie ca fac afara rolling eyes. cum as putea sa o impac pe mama si sa ma lase mai des afara? Ajutati`ma va rog!

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Spune'i ca doar iesi cu prietenii, nimic mai mult. Te plimbi.chestii.

| eRikks explică:

Ii spun dar nu ajuta la nimic. zice ca de la un timp m-am schimbat si ea crede ca umblu cu fete vagaboante si nu stiu ce. crying ajutati-ma va rog!