| TheDubstepMan a întrebat:

OMG OMG OMG OMG This is noob : http://www.TPU.ro/......dau-funda/
loooool : http://i.imgur.com/XVUud.png

20 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Http://www.123urban.ro/def/noob
PS:Se scrie "nu-mi" "omule"

| ɔɐıɔ a răspuns:

Ai gresit gramatical.
Fail

| DaVà a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Dnk bro...ce freza de catolic aitongue

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru DaVà):

Lol...

| DaVà a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

UberNova? Si asta e nume de catolic(elev la o scoala catolica, nu ma intelege gresit)

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru DaVà):

laughing.Made my day. Puii mei, vroiam sa nu ma mai bazez pe numele unei legende.

| DaVà a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

I always make days.I even have a day factory!

| AnneBre a răspuns:

Băi fraţilor, mai duceţi-vă naibii cu Justinul vostru! Faceţi ca şi cum îl vedeţi pe dracu' dacă este undeva o poză cu el. Terminaţi odată cu prostiile voastre. Credeţi că atunci când faceţi ca nişte handicapaţi pentru că aţi auzit o melodie de a lui, pe el îl afectează cu ceva? Şi nu mai judecaţi atâta oamenii doar fiindcă le place Justin Bieber. E treaba lor! Fiecare are dreptul să aleagă ce îi place şi ce nu! Fata a pus întrebarea la o categorie cât de cât rezonabilă, ce ai cu ea? Vii tu să umpli categoria asta de ra¤aturi pentru că aşa ai tu chef! Du-te şi tu la Timp liber, sau în altă parte, pentru că aici este o categorie de 'amuzament'(deşi în ultimul timp numai asta nu e). Crezi că tu eşti mai deştept dacă ne arăţi o mie de porcării cu Bieber decât acea fată care a cerut ajutorul? Doar ăsta e rolul site-ului: să ceri ajutorul oamenilor şi ei să te ajute. Stau de jumătate de oră pe TPU şi deja am văzut două întrebări despre el puse de tine! Ieşi în pisicii mamei tale (ca să nu spun mai urât) şi pune la altă categorie!

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Saracu', vrea sa fie injurat si nu stie cum sa faca laughing
Pana la urma s-a gandit sa vorbeasca de gay-ul ala infect

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

*fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu face*

| βėan a răspuns:

Mai bine-l pastrai pentru tine.Ai infectat toata categoria cu linkul' ala...

| Guogle a răspuns:

Gresit, nu e OMG, e "SOS" (numalasarobotelul)

| 20thoughts a răspuns:

In primul rand nu imi place relatia lor fiindca Justin Bieber a inselat-o pe Selena Gomez de 4-5 ori! Selena e cantareata mea favorita!

| Loveis4free a răspuns (pentru 20thoughts):

Esti varza...

Răspuns utilizator avertizat
| TheDubstepMan explică (pentru Loveis4free):

Nus varza eu is om nu stiu ce fenomen esti tu dar pentru instiintarea ta eu is om.

| Loveis4free a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Vorbeam cu AndraBurga2001, nu cu tine...

| 20thoughts a răspuns (pentru Apache):

Ce te uiti asa urat la mine?confused

| Tuitiiii a răspuns:

Epic. ziceai de mine^^