| FreakyKidu22 a întrebat:

Selena Gomez &Justin Bieber! cat credeti ca le va rezista relatia? FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| adelutza_9416 a răspuns:

Le dau maxim 1 an. funda?

9 răspunsuri:
| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Nici nu ma intereseazalaughing
treaba lorhappy

sii...de unde stii ca sunt impreuna?happy
poate sunt doar zvonuri.etc.

| OHmyGosh a răspuns:

Hai frate...de ce va bateti joc de ei?
Eu vreau sa tina foarte mult si nu vreau ca Sel sa sufere iar ca atunci cand paparazzi si producatorii au despartit-o de Taylor Lautner.
Se potrivesc Selly si Justin.As vrea sa ramana mult impreuna,

| AnneMarri a răspuns:

pana cand moarte ii va desparti
si cum eu am de gand sa-l omori azi pe baibar, pana azi le va dura relatia
AMIN!

| n3xt a răspuns:

Asta-i întrebare de Trivia/Amuzante... straight face

| vlad201 a răspuns:

Nici nu sunt impreuna.se pare ca esti una din cele care au cazut in plasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un miliard de alte lucruri care sa te preocupe. Poate cei doi nici nu sunt impreuna si e doar de imagine, gaseste ti ceva mai interesant de facut, sincer.

| mary_4977 a răspuns:

Nu cred ca o sa reziste prea mult parerea mea big grin

| mary_4977 a răspuns:

Nu prea stiu da nu cred ca o sa tin mai mult de un an big grin

| georgiana_3360 a răspuns:

Nu stiu nu cred ca mai sunt impreuna pentru ca am vaz multe rev care spuneau asta... funda?:X