| Iulian_Nicolae_2001 a întrebat:

Daca te-ai putea intoarce in timp, pe vremea cand erai copil, ce sfat ti-ai da?

1 răspuns:
| Cristina47hdg a răspuns:

Mi-as spune sa nu imi mai pese pentru ca mi-a pasat prea mult. Poate mi-as spune sa iubesc pentru ca nu am iubit pe nimeni niciodata. Poate mi-as spune sa nu mai fiu atat de sincera pentru ca am invatat prea tarziu ca minciuna salveaza vieti. Sau poate ca nu mi-as spune nimic, nu pentru ca imi place viata din prezent ci pentru ca, poate, daca as fi tinut cont de aceste sfaturi viata mea ar fi fost si mai rea...