| Serena1993 a întrebat:

Pana la ce ora ati >rezistat?:-
http://i.imgur.com/63B5D.png

52 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

3... l-am facut cu parintii deci nu aveam de ce sa stau mai mult

| Bastet a răspuns:

Eu stateam pana dimineata daca nu imi baga varul meu sedative-n cola.laughing

pana la 05:30

Răspuns utilizator avertizat
| Pralină a răspuns:

5:00oho ma iubestelaughing

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Am petrecut până la 6 dimineaţa. Pe la 6:30 am adormit, iar la 5 seara m-am trezit. big grin.
O seară plăcută happy!

pa, pa.

| NobodyHeree a răspuns:

4:10 eu big grin

| JustMeBăi a răspuns:

Pe la 5 dimineata, am dansat 4 orelaughing)

| BlackVeil a răspuns:

Pana la 5 pahare... laughing

| Pisicuța a răspuns:

5-6 dim

| Serena1993 explică:

Eu am rezistat pana la 4 jumatelaughingdeci.am zis ca ma duc in pat sa stau un pic si nu m-am mai ridicatlaughing

| Serena1993 explică:

@DeeaJustMe exactlaughing

| marrr a răspuns:

Am adormit pe la 7 fara un sfert.

| pwp a răspuns:

Pana la 4 si 10 (dimineata)

foarte amuzant rolling on the floor))

| Tweetymrrr a răspuns:

Pai pana la 7si ceva.Nici eu nu mai stiulaughing)Cine se uita la ceas?thinking

| princessOfcaraibe a răspuns:

Pana la 06:10...eram siingura din casa care nu dormea hoinaream pe TPU... ceilalti au adormit pe la 4

| AndreeaSiAndra a răspuns:

6. 30 apoi m-am culcat.

| Bylok a răspuns:

Eu pana la 6:00

La multi ani!

| DeeaLove08 a răspuns:

Pana pe la 3. dimineata aia m-am trezit la 9 si nu am dormit toata ziua si am stat pana la 3, dupa care nu am mai putut happy

| Lollάღ a răspuns:

Trei

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pe la 11:00 m-am culcat.

| A12NDRA a răspuns:

Pana undeva in jur de 4, pentru ca s-a luat lumina de la restaurant|laughing)). Oricum tare comicu

| Alexandru a răspuns:

Am stat la calculator pana pe la ora 5 si 30 de minute, apoi m-am culcat putin ca trebuia sa merg la biserica.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Am petrecut până la 5:30 și m-am trezit la 4 seara.

| annammaryya a răspuns:

Pana la 6 dimineata

| RoxAnana a răspuns:

Pana la 7 jum de dim apoi am dormit pana la 12

| andreeaemmma a răspuns:

Pot sa stau pana dimineata

| ticaela a răspuns:

Pana la 5 big grin

| a răspuns:

08:00 am.

| forever4you a răspuns:

Pana pe la vreo 1 noaptea dar bine ca a fost mai demult acum vorbesc cu un baiat de pe TPU dar nu stau pana tarziu pentru ca de fiecare data am ceva da facutsad

| Anastasiaa a răspuns:

M-am trezit pe la 4 ziua, cum m-am trezit am iesit in oras (era vara love struck ) si seara am stat afara pana la 1, apoi am ajuns acasa, si am stat treze cu prietenele mele pana a2a zipe la 8 dimineataa :d. ziua de dupa nu am iesit in oras, am dormit pana pe la 6 seara.