| AirănMeidăn a întrebat:

Parintii vostrii va iubesc? Mami a spus ca ma tine la ea in casa pentru ca e obligata.
*lacrima*

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e, daca ai fost un copil nedorit pentru ea trebuie sa te poarte pe proprie raspundere pana faci 18 ani apoi are dreptul sa te dea afara din casa. Daca are mila de tine poate te tine in continuare sau pleci de buna voie si stai in chirie.

| Furculingură a răspuns:

Mama a spus că râd ca o capră.

* dublă lacrimă *

| T0T a răspuns:

Da. Sunt sigur ca si pe tine te iubesc, si stii asta.

| suităr a răspuns:

Du-te și intreabă-i.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stă fantoma lui nea Nicu cu biciul lângă maică-ta şi o obligă să te păstreze pentru că vrea un viitor prosper pentru Republica Democrată România?

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

...Da!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Lasă că trimit un exterminator de fantome proletare, atunci. E unul chel, chior, beţiv şi idiot. Cred că-l ştii, că-l vezi mai mereu pe la TV. E omul ăla de care toţi sunt interesaţi ce spune, chiar dacă el nu spune nimic atunci când vorbeşte.

Cât despre întrebarea pusă de tine: da, părinţii mei mă iubesc.

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

Chel... Basescu? Banciu? Sau cumva e Bendeac? Ăăă...Stai. Bendeac e fain.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Pentru mine toţi 3 sunt nişte canalii ale societăţii noastre. Însă da, de chiorul de la Cotroceni era vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot spune adevărul că mama o să mă decapiteze şi pe mine şi pe toti care au citit întrebarea asta.

| Bia001 a răspuns:

Mami a spus ca sunt cu capu' :c

| TheAvenger a răspuns:

Evident laughing. Cine altcineva ar face mișto de sprâncene mele și mi-ar spune că semăn cu o acvilă? laughing Facem caterincă zilnic.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, nu te poti lua asa, uneori parintii o mai zic doar asa, nu ca chiar nu te iubeste. Eu sunt sigura ca mama ta tot te iubeste chiar daca ti-a zis asa. Parintii la suparare mai zic unele vorbe care n-ar trebui sa le zica, dar in sinea lor tot le pare rau. Poate ca ti-ai suparat mama de a zis asta.

| Maioru a răspuns:

Eu sunt convins ca mama ta te iubeste si a spus asta intr-un moment de suparare, de nervi.Sa stii ca si noi parintii oricat de mult va iubim avem si noi momentele noastre de suparare si de multe ori ne descarcam pe primul care ne iese in cale sau care intra pe usa.Nu fii trista ca sigur mama te iubeste, du-te si da-i un pup sa vezi ca te ia in brate...

| Chronicles a răspuns:

Pe mine mă ameninţă cu furtunul dacă nu-mi mănânc tot din farfurie. Şi zice că-mi cumpără oi sau capre dacă nu învâţ cât trebuie şi mă lasă de nevastă unui cioban, sau mă duce la ospiciu, mai ales atunci când ne certăm şi-mi ies din pepeni (război mondial).

| yekto a răspuns:

Spune-i ca nu mai e obligata si ca acea casa va fi a ta candva big grin

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Normal.

Daca nu uit sa platesc chiria.

| yabi2003 a răspuns:

DA

| D0P0 a răspuns:

Spui că te ține la ea în casă. Deci tu nu ai o casă. POKERFACE :3