| inna a întrebat:

Parintii vostrii mai fac sex? laughing.

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Parintii mei nu fac sex, fac dragoste ca se iubesc.

27 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu nu, ai mei invata alfabetul.

| fabiola a răspuns:

Nu crezi ca-i problema lor?

| SweetCandy a răspuns:

Ma nu stiu ca nu ii urmaresclaughing...acu'thinking mi-ai dat ideirolling on the floor

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dar parintii tai fac?

| Emeraude a răspuns:

Desigur, parintii mei sunt animale, deci fac sex salbatic de dimineata pana seara si in perioada de imperechere a fiecarei specii.De ce guverneaza sexul in mai toate? Zau ca ai o minte bolnava daca tocmai intrebarea asta ti-a venit s-o postezi...las' ca iti gasesc eu colegii de scoala si ii pun sa te-ntrebe zilnic daca parintii tai au facut sex cu o seara inainte smug.

| cossmy a răspuns:

Ar fi bine sa te duci sa ii intrebi pe ai tai...cred ca ar suna ceva de genu: "Mami, tati, voi mai faceti sex cand nu stiu eu" laughing zau acum, ce intrebarerolling on the floor

| Pho3nix a răspuns:

Sincer nu stiu.
O sa montez o camera video minuscula in camera lor si o sa vad. laughing

| Silvia a răspuns:

Nu i-am intrebat...laughing

| marsy a răspuns:

Da.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Abia accepta sa doarma in acelasi pat... da de sex ce sa spun rolling on the floor ...doamne cum pot ajunge sa se urasca doua persoane asa de mult din moment ce o data s'au iubit? straight face

| JustMeFlory a răspuns:

Nu stiu... Posibil! Oricum nu vreau sa imi imaginez acest lucru! Chiar nu vreaustraight facelaughing

| Ana a răspuns:

Nu mai bine ne zici tu prima daca ai tai fac sex sau nu, si inca o intrebare ti-a luat mult sa te gandesti inainte sa pui intrebare asta?
rolling on the floor doamne straight face

| inna explică:

@Rocky am ras cu lacrimi cand am citit raspunsul tau laughing.

| BUBULINA a răspuns:

Stai sa ma duc sa ii intreb
btb revin

| pysi a răspuns:

DEA INTREBARE E SERIOASA...mai lasat fara cuvinte dar totusi iti raspund(amei nu fac sex, dar dragoste cred eoo...

| g3orgy a răspuns:

Nu stiu ca nu i-am spionat laughing)))) doamne ce intrebare laughing)

| night_crawler a răspuns:

Ma abtin laughing

| SimpleSergio a răspuns:

De ce vrei sa stii?

| noname_3387 a răspuns:

Cati ani ai?

| ana0metalhead a răspuns:

De unde sa stiu? nu stau la curu lorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mei nu mai pot ca-s batrani. Poate pe fiica-mea o intreaba la scoala colegii acelasi lucru ce te framanta si pe tine.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e treaba ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare stupida!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mei se ***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare, probabil te roade curiozitatea

| deya16 a răspuns:

Sigur nu... d'aia e mama depresiva

| 112895 a răspuns:

Da tu ai facut sex