| Snowball a întrebat:

Voi comunicati cu parintii vostrii? Si daca da, le spuneti chiar tot?

Răspuns Câştigător
| ewygirl a răspuns:

Comunic in special cu mama.Ea e prietena mea cea mai buna si ii pot spune orice.Ea ma intelege si ma sfatuieste.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Comunic dar nu le zic toate amanuntele.

| laury4ever a răspuns:

Eu comunic cu ambii parinti, insa tatalui nu ii spun amanuntit insa mamei ii spun absolut tot.happy Tu comunici cu parintii tai? Ar fi bine daca comunici pentru ca prieteni adevarati iti pot fi doar parintii dupa parerea mea:*:*

| Alexino91 a răspuns:

Depinde de la parinte la parinte, de obicei eu le spun cam 90% din lucruri dar cum am spus la inceput trebuie sa vezi cum reazctioneaza parintii tai la lucrurile pe care le spui, eu comunic ft mult cu ei sa spunem ca ii tratez ca pe niste prieteni