| anonim_4396 a întrebat:

Parul destept paraseste capul prost sau parul prost paraseste capul destept? thinking

12 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Tu ai par? trebuie neaparat sa stiu

| єχcєєℓ a răspuns:

Părul deștept este cel bine întreținu și cel cu adevărat sexy...nu prea știu de ce ar sta lipit de un cap de căcănar. Părul prost a părăsit capul deștept atunci când a crescut și și-au lăsat breton, nu crestele din zilele de azi.

Nu știu dacă mă înțelegi.

| Ashadow a răspuns:

Habar n-am, parul meu e inca la locul lui.Insa cred ca un om chel s-ar resemna si ar alege a doua varianta.

| suităr a răspuns:

*verifica*
Nu imi pasa, părul meu e la fel de valvoi ca in totdeauna big grin

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Mie îmi place mult părul lui Miku-tan love struck

| Naяutσ a răspuns:

Esti chel nu? laughing

| Foxyyyy a răspuns (pentru Naяutσ):

Cheala*.

| Naяutσ a răspuns (pentru Foxyyyy):

Ah, da, nu m-am uitat la nume.

| Seducatorul a răspuns:

Hmm,Deci asa au aparut perucilelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu esti proasta sau esti tu proasta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca numai pot!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambele variante.