| navarre a întrebat:

Pastele la romani!?:-j http://www.youtube.com/watch?v=HLr_CqEXWDY

19 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Eh aste-a sunt doar din Prahova de pe la tara... mai stii ce-or mai spune altii?

| AikkoxD a răspuns:

Şi nu pot să cred că am oprit Black Veil Brides pentru aşa ceva.

| BlackVeil a răspuns (pentru AikkoxD):

BVB s-au cam prostit, serios...

| AikkoxD a răspuns (pentru BlackVeil):

Mda, n-am ce să ascult. tot dau replay la fallen angels în prostie. dă şi mie nişte melodii puppy dog eyes îţi dau săminţe Nutline la schimb.

| BlackVeil a răspuns (pentru AikkoxD):

Melodii de la BVB? Dupa knives and pens, perfect weapon si fallen angels n-am mai avut ce sa ascult.

| AikkoxD a răspuns (pentru BlackVeil):

Dă şi alte trupe. până acum am ascultat blacklisted me, bullet for my valentine, versaemerge, dead by april etc etc. m-am plictisit dă astea.

| AikkoxD a răspuns (pentru BlackVeil):

Hăh, mulţam trăiţi-ar netu'. Iar dau muzica la maxim şi iar mă înjură vecinii dă toţi morţii. Şi bag şi BMTH.
Na la mama Nutline. Vrei?

| BlackVeil a răspuns (pentru AikkoxD):

*Ia semintele fara sa multumeasca*

| AikkoxD a răspuns (pentru BlackVeil):

Nu seminţele, nu! Eu îţi dădeam alune.
*ascunde toate cele 39 pungi dă seminţe*

| scienceftw a răspuns (pentru AikkoxD):

BVB is destul de slabi. Asculta Arch Enemy, Kataklysm, Dark Funeral, Silence Suicide.winking

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Mi-am irosit 10 secunde din viata pentru prahovaTv... straight face.

| Bogdanux a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Hai ma, ca are un oarecare haz! *facepalm*

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru Bogdanux):

Oricum nu m-am uitat nici la jumate'.

| Alyra a răspuns:

Paşte fericit! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| MixTape a răspuns:

Ce s-a intamplat de Pasti? S-a nascut Isus Hristos laughing)

| OriginalŢepeş a răspuns:

De obicei, Paştele la români reprezintă Iepuraşul.
www.imgur.com/xm7QN.png