| Rebeca2911 a întrebat:

Pe cine ati alege dintre Justin Bieber si Hannah Montana? >:

Răspuns Câştigător
| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Deci pur si simplu nu il sufar pe Justin Bieber... x(

sa-ti dau niste motive:;)

-are fite;
-face de ras rasa masculina;
-nu-mi place felul cum isi da bretonul de pe ochi;
-nu stie sa lege 2 cuvinte;

oricum...nu are cum sa ne placa de un tip pe care nici macar nu l-am vazut (in afara de TV sau pe net).

si pun pariu ca toate fanele lui sunt pana in 14 ani...:|

de exemplu eu am 13 ani... dar nu il suport...:|

si eu sunt un copil dar...

bai...copiilor vor chiar nu aveti ce sa faceti?
adica invatati si voi la romana sau la alta materie...

recunosc ca si mie imi plac vreo 4 melodii de ale lui(eenie meenie, love me, baby, overboard) dar nu sunt innebunita dupa el...nu il visez noaptea :)))

cand am vazut videoul asta am inceput sa bufnesc in ras. dar mi s-a facut mila de acea fata...:(
http://www.youtube.com/watch?v=dTCm8tdHkfI

dar fiecare cu gusturile sale...:)

Cat despre Hannah Montana...Nu o urasc cat il urasc pe Justin Bieber dar ma enerveaza uneori atatea lucruri cu ea peste tot...tot ce pot sa spun este ca ea este o fata obisnuita cu fani obsedati :))

deci o prefer pe Hannah Montana :)
P. S.:hai... dati cu stupid :)):P

42 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pralină a răspuns:

Dintre o proasta afoana cu obsesii nesanatoase si un copil ciudatel afon si el la randul lui cu gura ciudata...as alege pe... Justin Timberlake pardon Biberon oo scuze Bieber nu stiu ce am azi cu scrisu gresitbig grin

| Tourniquet a răspuns:

Huh! Ne-ai dat o alegere grea.

Hannah Montana si Justin Bieber intr-un hipermarket. Hannah zice :
-Justin! Hai ne giugiulim?
-Da, iubire.
Cei doi se sarutau cu patima si vine un gardian si spune :
-Baaa, sarutare intre vedete.

Nu e prea amuzant. big grin
Deci, nu aleg pe NICI unul. Hannah Montana e extra fitoasa, Justin Bieber, parca se chinuie sa zica ceva. happy

| pwp a răspuns:

Hannah Montana chiar daca nu sunt fanul ei

| Alice_2134 a răspuns:

Nu-i suport pe amandoi:d

| Nicolelenaa a răspuns:

Niciunul

hannah nu imi place deoarece vad toti mucosii cand zic mami uite... cu hannah montana

imi place miley
s-a maturizat mult si sper sa renunte la hannah cat mai curand

| AnaEindragostita a răspuns:

Nuk suport pe prostul ala pe hannah montana defapt...stiiik ceva o aleg pe miley

| Heii a răspuns:

Vara asta as spuna ca " normal ca justin bieber". Dar nu si acum. Si-o ia prea in cap cu "vedetismul".
Deci in concluzie imi place Miley.
Daca ma gandesc mai bine si ea si-o ia in cap.

Stefan
| Stefan a răspuns:

As alege pe Justin Bieber.

| annammaryya a răspuns:

Hanna clar

| Șosețică a răspuns:

PE nici unul angry

| LNK a răspuns:

Niciunul. Dar daca tot trebuie sa aleg, Hannah Montana. straight face

| lovefan a răspuns:

Sall. Pai, eu am 13 ani si imi placea hannah montana, dar acum nu prea mai imi place de cand i se acorda asa de multa atentie si in fiecare supermarket vad numai ghiozdanele hannah montana, penare hannah montana, creoiane hannah montana si asa mai departe. Cat despre justin bieber, este un baiat frumos, intr-adevar, dar nu as saliva dupa el doar pentru ca este frumos. In privinta vocii, nu am nimic rau de spus, are o voce foarte buna iar melodiile lui ma reprezinta din toate punctele de vedere. In concluzie, il aleg pe justin bieber.

| Andreea_1209 a răspuns:

Justin Bieber For Ever

| bfvhjcv a răspuns:

Justin bieber :X:X:X=p~clar

| SyMy24 a răspuns:

Justin Bieberlove strucktongue

| SweetAngel2012 a răspuns:

Hannah montana nu imi place la nebunie dar imi plac unele versuri de la melodiile ei dar justin bieber e mai tare

| anika33 a răspuns:

Normel ca justin :X

| Bianka a răspuns:

Hannah Montanalaughing

| alexa21_7276 a răspuns:

Justin bieber:X:*

Răspuns utilizator avertizat
| crazycolor a răspuns:

Hannah montana cred

| CatalinaMarina a răspuns:

Nu as alege niciodata dintree aia 2.Mai binee te'as alege pe tineerolling on the floor

| Antonia_2588 a răspuns:

Pe niciunul.amandoi sunt retardatibig grin.no talking

| Ambrus a răspuns:

Pikachu, pe tine te aleg! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu pe cine sa aleg pur si simplu imi plac cei doi si cred ca s-ar potrivi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu al aleg pe Jastin Bieberi pentru ca sunt baiat si stiu cum e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hanah montana