| VivaPitikk a întrebat:

Justin Bieber, Hannah Montana sau Ashley Tisdale(nu stiu cum se scrie) care prefera vedeta ca si mine primeste ca premiu o funda.

Răspuns Câştigător
| Feeetitzaaa a răspuns:

Ashley Tisdale

25 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Sigur iti place Justin Bieber

| Adredemesconf a răspuns:

Eu as alege Ashley Tisdale.

| AleandraIleana98 a răspuns:

Ashley tisdale

| PeAcE a răspuns:

Justin bieberlove struck:Xlove struck

| NothingImportant200 a răspuns:

Ashley Tisdale

| loricel a răspuns:

Justin Bieber

| Ruxy_1106 a răspuns:

Eu una o prefer pe Ashley...

| RM a răspuns:

O prefer pe Hannah Montana. happy

| AT a răspuns:

Ashely, justin, hannah... big grinbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Mariaa a răspuns:

O sa incepi cu deci desi nu sunt tarancalaughing
Deci Justin Bieber...Canta OK.Are melodii bune big grin
Dar cand vad ca este asa de ciudat si face atatea mofturi mi se scarbeste big grin
Apoi urmeaza Hannah Montana:este o simpla fetita chinuita, sa-ti spun si de ce.
Mai acum cateva luni spunea ca vrea sa renunte la Hannah Montana, dar acum scoate foarte multe piese.
Si ma intreb. Oare este normal ca ea sa nu vrea sa se duca la Colegiu daca ar fi normala? Fara atatea fite
Ashley mi se pare draguta, interesanta si fara atat de multe aparitii in presa.Deci dintre cei 3 o aleg pe Ashley. Funda?batting eyelashes

| anyka18 a răspuns:

Justin Bieber.

| ruiseg a răspuns:

Niciunul/Niciuna.
Si nu inteleg de ce se primeste funda pentru preferinte asemanatoare tie.
Nu mi se pare corect
De exemplu pana acum as da funda Mariei.pentru ca e argumetat raspunsul.chiar foarte bine.
Eu spun sa te gandesti mai binehappy

| Peto a răspuns:

Hannah Montanabatting eyelashes :*

| Didii15 a răspuns:

Justin bieber day dreamingbatting eyelashes. nu? presupun ca tot pe el l'ai alege smug. toate ftele sunt moarte dupa el:-sstraight face.

take care!

| Vladina_1214 a răspuns:

CRED CA as alege Justin Bieber. pentru ca e dragut. canta bine.
. sper si tie sa iti placa. funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Montana si Ashley Tisdale, dar tu sigur o sa alegi Justin Bieber. rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JuStYn BieBer love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, justin bieber e frumos si dastept dar melodiile clar sunt tari si nu vreau nici funda si o mai aleg pe hannah...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt de acord cu ruiseg oricum nu ar trebui sa ma bag dar cum sa nu alegi nici macar unu nu sepoate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il ADOTR pe justin bieber!
care fata nu il place?
Imi place si Hannah Montana si Ashley Tisdale.
Tie de care iti place?
fundita?

| lawryka a răspuns:

Justin si hannna

fundisa?

| diana13_5132 a răspuns:

Justin Bieber rolling on the floor

| yoooo_8547 a răspuns:

Justin Bieber