| ღSupradozaDeViseღ a întrebat:

thinking De ce toata lumea(nu toti dar nah.)sunt obsedati de Hannah Montana sau Justin Bieber? Adica mie nu imi place de nici unul din ei(fara suparare.)

Răspuns Câştigător
| Elee a răspuns:

Sincer nici mie nu`mi plac ...sa zicem cu Hannah Sobolana laughing Nah. Da cu Biberonu` ala laughing nici vorba! L`am urat tot timpul! x( FUNDA daca esti de acord cu minebatting eyelashes jos biberonisti si hanaistii! laughing

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Mie imi plac melodiile lor, unele sunt chiar dragute.Tu nu ai '' iubit '' niciodata vreo vedeta?

| MâţaD a răspuns:

Tre să existe şi biberonisti şi Hanăisti! Nici mie nu îmi place de nici unul,nu neaapărat că nu or avea voce... însă Biberon astaoh go one chiar jalnic(scuze pentru fani, soartawinking )Există şi fani, la fel ca la orice vedete.Iar ei au fani de la 5 la 15 ani,,, că dehappy

| Dennys1521 a răspuns:

Pai de ce zici toata lumea?
nici mie nimi placlaughing
tongue
si sunt mai multi care nu le plac

| dustru a răspuns:

Ti s-a parut, rominii nu prea sint fanii biberonului si monhanei.Nimic special in vocea lor sau in cuvinte,aceleasi piese banale, iar cind te uiti pe youtube la coomentarii despre piesele lui gasesti ceva de genu :kill bieber! bieber is still alive? can anyone shot him, please? cu hanna n-am vazut ca nici nu prea am mare interes sa pierd timpu...happy

| justme582 a răspuns:

Habar nu am. Nici eu nu ii suport.Nu imi plac vedetele "Disney"
Nu stiu ce vad "fanii" la ei(fara suparare)

| FoRsAkEn_2113 a răspuns:

Oare de ce buna intrebarea asta thinking nici mie nu imi place de nici unu dintre ei... care mai sunt cam ca ei de imi plac sunt selena gomez si demi lovato si la baieti sa zicem jonas brother dar nici astia nu mi se par exceptionali... fetele da laughing pentru ca mi-ar placea una dintre ele ca iubita laughing))