| Synapse a întrebat:

Pentru ca am promis ca revin si cu un edit la FoundMyKeys.
Spuneti-mi daca va place,si nu uitati sa dati like si,eventual, subscribe.

http://www.youtube.com/watch?v=syS1rG9gZpI

10 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Merge, merge.

| Synapse explică (pentru AikkoxD):

Ma bucur ca-ti place, intr-o oarecare masura (:

| Xtadelo a răspuns:

Foarte interesant straight face

| iKeel a răspuns:

Ăhă.

| Synapse explică (pentru iKeel):

Esti stupid si...foarte stupid prietene.

| iKeel a răspuns (pentru Synapse):

Eşti tembel... Şi foarte ofticos pretenaş prost. Dacă ţi-am zis '' Ăhă. ''. Crezi că e o jignire? Nu prea ştii sensul cuvântului '' Ăhă ''... Din partea mea poţi să-mi bei pişatul.

| Synapse explică (pentru iKeel):

Hahahahaaa.Mi-o arzi cu "prietenaş" şi ma faci tembel?"Ăhă", practic, nu inseamna nimic.Chiar m-am uitat de curiozitate în dicţionar,şi nu l-am gasit.M-am uitat şi online,şi nici acolo nu e,deci nu are un sens anume.Şi o ardeţi slobozit rău cand livraţi un "mda","ăhă""mmmkay" si altele.
Oricum,nu o să mă cobor la nivelul tău,că mă vei bate cu experienţa, nu înţelegi, nu?
Btw, voi nu ştiţi, dar in acele 2 minute, sunt cateva ore de muncă, si aici vorbim doar de editat.Sample-ul e facut de un prieten, şi am postat varianta needitata. Dacă se făcea atât de uşor, îl puneam intr-o oră două. Macar apeciaţi munca, chiar dacă vouă nu vă place rezultatul final.
Nu m-am ofticat pe cât mi-a părut rău de multele ore petrecute in faţa monitorului, ca să termin proiectul ăsta.In fine, nu-mi place să mă cert.

| iKeel a răspuns (pentru Synapse):

rolling on the floor)). Mă omule, mie-mi place ce-ai făcut, chiar ţi-am dat şi un subscribe, dar nu văd că prea meriţi, ţi-am zis ăhă, adică '' Bine ''. Chiar eşti aşa imbecil? Ştiu cât durează să faci editare, deci, dacă nu ştii ce înseamnă răspunsul meu, nu comenta ca bou, ok? Încearcă să îţi rezolvi crizele. oh go on. Sunt sigur că ai turbat când ai văzut '' Ăhă '' -ul ăla, că eşti imbecil şi nu ţi-ai dat seama la ce mă refeream.

| Synapse explică (pentru iKeel):

In fine, ti-am zis ca nu-mi place sa ma cert.Eu,personal,vreau pareri concrete, nu doar sa stiu daca ti-a placut. Daca ti-a placut, de ce, si daca nu ti-a placut, care e motivul exact.Nu ma ajuta prea mult un "Da" sau un "Aha"

| iKeel a răspuns (pentru Synapse):

Acum ţi-ai dat seama.