| florin_7920 a întrebat:

Pierdut secretară, o declar nulă, ofer recompensă, rog seriozitate.

Răspuns Câştigător

Vorbesti serios?

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Crezi ca o mai gasesti? Unde ai lasat-o?rolling on the floor

| Arthur a răspuns:

Sau : pierdut soţie, găsitorului s-o ţie!

| Razvan a răspuns:

Gasit romanca, probabil secretara dupa lungimea fustei si nivelul limitat de cunostinte, caut urgent posesorul...sau posesoriilaughing

| Hombre a răspuns:

O gasesti pe varianta dar e tabacita rau.

| Minty a răspuns:

Dar recompensa nu e nula sper! nuh?

| tarziu a răspuns:

Era ca in piesa celor de la Parazitii?

| SuperMagicSmile a răspuns:

Gasit secretara, uzata, cer recompensa, va rog scapati-ma de ea, rog seriozitate

| florin_7920 explică:

Mare dar pe criza asta nu stiuce să ofer.

| SatanaInIzmene a răspuns:

O declari nula dar oferi recompensa pe nulitate? Florinel, tati, semanticaaaa!