| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Pierdut virginitate. O declar nula.P.S.Cine o gaseste, are funda

6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

De fapt era "pierdut virginitate. ia sa merg eu pe TPU sa-i pun pe aia sa o caute b-)"

| Flav a răspuns:

Ti-am gasit virginitatea. Locatie: posteriorul lui Mircea Solcanu. P. S. Nu vreau fundita.

| WestSid3 a răspuns:

Hmm...
Pana nu aud cuvantul "recompensa" nu ma apuc de cautari laughing

| Parmalat a răspuns:

Eu nu cred ca ai pierdut-o, caut-o mai bine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, am prins-o, bat-o vina...credeam ca voi lesina alergand dupa ealaughing. Daca o vrei inapoi incepem negocierile... daca nu, o scot la licitatie, pretul de pornire:500 leihee hee. Deci spune-mi repede dac-o vrei inapoi sa stiu dac-o pastrez pentru tine sau daca o scot la licitatie. Ceea ce trebuie sa ai in vedere: daca o vrei inapoi, s-ar putea sa-i reduc pretul la 300 de lei, dar dac-o scot la licitatie, nu mai ai nici-o speranta la asa pret de producatorwinkinglaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa mai adaugi ca cel ce nu o gaseste poate sa o pastreze