| wdexwjmwd a întrebat:

Pokemon e un desen satanist?

22 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Sunt desene care ''poseda'' mintile tinerilor...de ce sa fim copii la minte si sa nu realizam acest lucru?!
Sanatate

| LoveToHate a răspuns:

Da,iar Bestia din "Beauty and the Beast" este insusi Satana http://2.bp.blogspot.com/......38-417.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| Mădă0611 a răspuns:

Da, + ca Pikachu (parca) adora ketchup-ul, adica saaaaangeleeee :-s

| M25M a răspuns:

Da si cel mai demonic personaj pe care l-am vazut vreodata este Pikachu.

| Inferno a răspuns (pentru M25M):

Ai dreptate, Pikachu este chiar reprezentarea satanei, de ce crezi ca are coada in forma de fulger si trage cu fulgere?

| M25M a răspuns (pentru Inferno):

Satana l-a deghizat ca noi sa credem ca seamana cu Thor Zeul fulgerului insa ochii lui exprima maleficul. Nu ma pacaleste pe mine Satana asa de usor laughing

| Inferno a răspuns (pentru M25M):

Este evident ca e lucifer. Uite aici:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
si

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Vezi asemanarea?

| M25M a răspuns (pentru Inferno):

Sper ca realizezi ca sunt ironic? Stii ca nu cred in tampenii din astea nu?

| Inferno a răspuns (pentru M25M):

Vai doamne, cum esti ironic? Ai fost prea subtil nu aveam cu sa imi dau seama.

Răspuns utilizator avertizat
| M25M a răspuns (pentru Inferno):

Scuze omule da vad ca tot continuai, si tu pe acelasi tot si am avut impresia ca ma iei in serios :d

| M25M a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Vad ca este insa sa nu cumva sa creada ca eu vorbesc serios.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru Inferno):

Parcă e un joc să găseşti diferenţele...

| dracu14 a răspuns:

Da

| irbis a răspuns:

Say what now?!?! Din ce stiu eu, e un anime pentru copii. Nu exista diavoli aici si nici ritualuri sataniste sau chestii de genul asta. E menit pentru copii (indiferent de varsta).

Răspuns utilizator avertizat
| OIntrebareIntrebatoare a răspuns:

Ba,iti zic sincer, ce-ai baut?