| LordBolton a întrebat:

Povesti din razboiul T/A-religie:
cauze:categoria T/A a inceput sa fie invadata de categoria religie condusa de "fanaticii religiosi" care alungand temporar ateii si alte religii din N categoriei doresc sa isi mareasca imperiul.

ziua 1 (11 iunie):am pornit in cercetare cu jeepul dorind sa apar categoria T/A am ajuns intr-o padure plina de fanatici care torurau un T/A-ist am scos shotgun si i-am amenintat:
eu:lasa-ti omul in pace si plecati de pe T/A!
ei:nici gand paganule!
eu:atunci m-a obligati sa folosec forta!
ei:ereticule o sa te ardem pe rug pentru nesupunerea ta!
a inceput un shimb de focuri! crestinii se retrag.
eu:hei tipule du-te la baza noastra si spune sa trimita urgent 500 de intariri in est.
el:bine
am continuat sa cercetez frontul seara au venit intaririle.
ziua doi:am inceput atacul masiv asupra categoriei religie dar fanaticii au raspun cu multe trupe. eram 1 la 5 dar am reusit sa le distrugem baricadele cu divizia motorizata. fanaticii nu au vrut sa ii fie ocupata baza asa ca om%252F2013%252F05%252Fexplozie.jpg%253Fw%253D500%2526h% 253D332%3Bhttp%253A%252F%252Fdeveghepatriei.wordpress.co m%252F2013%252F05%252F08%252Fisraelul-a-atacat-si-iranul -trei-explozii-semnalate-la-teheran-in-apropierea-unei-i nstalatii-militare%252F%3B500%3B333 si au fugit.
ziua trei(azi 14 iunie) de ziua frantei francezii s-au saturat de FR(fanaticii religiosi)si s-au aliat cu T/A. MaCheamaMarian112, ww2EXPERT si moilolyta09 au atacat vaticanul cu http://www.focusblog.ro/......rb_rh2.jpg si marea lor armata.lupta a fost crancena.vaticanul a fost cucerite exile si popii mafioti au fost inchisi!

dupa victoria decisiva categoria religie a fost "eliberata" si trei generali au infintat propri lor armata(eu, ww2EXPERT,ErrorFound)

sfarsit.

p.s am fost rasplatiti cu crucea de fier pentru meritele echipei in razboi!

25 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Data viitoare upload-ează imaginile pe imgur.com ca să nu mai ai probleme cu link-urile.

| Exilee a răspuns:

Waw. Se pare ca aliatii au inceput sa dezerteze. Nu-i nicio grija! Tot suntem invincibili.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Bravo,o poveste care nu ii perversa!

| Speed99 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Asta voiam sa spun si eu laughing

| Kalla a răspuns:

Eu sunt crestina si nu mi se pare amuzant sa te iei de o religie doar ca sa te dai mare si tare.Te faci doar de cacao cu discursurile tale despre "fanatici". Crestinii pe care ii cunosc nu sunt asa cum ai descris tu in adunarea aia de cuvinte.

| LordBolton explică (pentru Kalla):

Unii nu sunt dar cei pe care ii stiu eu sunt extremisti

| Kalla a răspuns (pentru LordBolton):

Extremisti? Exagerezi.Sunt doar cum ar trebui sa fie orice persoana care are principiile proprii si o religie.

| LordBolton explică (pentru Kalla):

Am vazut destule specimene si destui "popii cinstiti" ca sa imi dau seama...

| Kalla a răspuns (pentru LordBolton):

Sa iti dai seama de ce? Nici tu nu esti mai bun ca noi.Suntem oameni si gresim cu totii.

| samynța a răspuns (pentru Kalla):

Tu nu stii de gluma? Vad ca esti cam noua pe aici. Mai bine nu comentezi daca nu stii laughing)
Scuze ca ma bag talk to the hand.

| LordBolton explică (pentru samynța):

Nu te scuza unii chiar nu stiu de gluma

| Kalla a răspuns (pentru samynța):

Esti mai necunoscuta tu decat mine.Eu ii stiu pe toti de aici si pe tine nu te-am vazut niciodata.

| ConducereaLumi a răspuns:

Mdea... cam ciudat da ''ma rog''

| Bia001 a răspuns (pentru ConducereaLumi):

Menma, iti place anohana?

| ConducereaLumi a răspuns (pentru Bia001):

Huh, m-ai facut curios de serial laughing

| Bia001 a răspuns (pentru ConducereaLumi):

*face palm* pai, menma este din anohana, cu sa afli acum de anime?

| ConducereaLumi a răspuns (pentru Bia001):

Menma - naruto laughing

cauta pe ''gugal'' Menma uzumaki

| Bia001 a răspuns (pentru ConducereaLumi):

In fine, era si in anohana

| ConducereaLumi a răspuns (pentru Bia001):

Bv'o lui sunt de 2 ori mai popular tongue

| mariaalessandra a răspuns:

Cat sunt de prezenta pe T/A:42, 5%
Cat sunt de prezenta pe Religie:42, 5%
Cat sunt de prezenta pe oracol, alte categori de intrebari si altele : 15%
DECI mie ce-mi faceti/?/? Si Nu suntem fanatici!

| LordBolton explică (pentru mariaalessandra):

Nu doar 90% hmmm ce sa facem?

| mariaalessandra a răspuns (pentru LordBolton):

Sunt jumate in religie si jumate in t/a...deci,ce sunt/am fost spion pentru. ambele tabere?

| LordBolton explică (pentru mariaalessandra):

Agent dublu sau neutru.