| mo0nlight a întrebat:

Povestiti cel mai amuzant moment din viata voastra laughing Fundaa love struck

Răspuns Câştigător
| SelenaGomezPup a răspuns:

Poi...eram intr-o zi intr-un restaurant si a venit un om cu un caine(pechinez)si era agitat,(mie imi era frica de caini)iar apoi m-am speriat si am cazut pe spate cu scaunul...in plus am mai daramat si sucul.am ras de numa

4 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ltimul-an/

gasesti de toate:))
si daca te uiti printre ultimile comentarii sunt si eu!
numai bine

| haiZI a răspuns:

Nu cred ca vrei sa stii.

| Selly13 a răspuns:

Pai mie mi s-a intamplat 28 dec. anul asta canda stateam acolo in fata scaunului si riducam partea din spate si dintr-o data a alunecat si am cazun cu scaunul dar scaunul a cazut peste mine dar nu ma puteam opri din ras chiar daca ma durea spatele (in rest numic nu e amuzant in viata mea) crying

| anaMARIA a răspuns:

Au fost destuleee. dar probabil cel mai amuzant a fost momentul in care m-am sarutat prima data cu un baiat.eram atat de timida, rusinoasa si aveam mari emotii laughing si din aceasta cauza cand a vrut sa ma sarute m-am lovit cu dintii mei in dintii lui big grin ca sa nu mai zic ca dupa l-am si muscat de limba laughing) din fericire tipul a fost un dragut si nu a facut misto de mine sau ceva de genu`. am zambit amandoi si am continuat laughing de fapt pe moment nu mi s-a parut chiar atat de amuzant. dar acum ca imi aduc aminte.hee hee