| Iubiiitzica a întrebat:

Hey TPU... Care a fost cel mai romantic moment din viata voastra? Povestiti! :* Cel mai romantic primeste fundita :*:*

Răspuns Câştigător
| miauuau a răspuns:

Păi. aveam 16 ani, era iarnă, soare şi puţină zăpadă. Mergeam agale cu el pe o potecuţă de ţară, unde nu ne vedea nimeni. Auzeam păsărelele cum ciripeau prin copacii de lângă noi day dreaming El mă ţinea de mână iar eu tremuram de emoţii dar asta-l atrăgea mai aproape de minehee hee. Ne tachinam în timp ce păşeam uşor printre zăpada topită pe alocuri. ahh şi ochii lui erau aşa frumoşi în soare day dreaming şi nu-şi putea lua privirea de la mine. a fost un moment sublim chiar dacă nu ne sărutaserăm. Eu ştiam că el e al meu şi el ştia că-i aparţin, ce copii day dreaming

4 răspunsuri:
| Leo10 a răspuns:

Am multe roamntice si nu pot sa le clasific:
-cand m-a trezit cu un sarut
-cand mi-a sarit in brate dupa ce nu ne-am vazut mult timp
-cand mi-a adormit in brate
-cand am impartit o prajitura
-cand radem impreuna
-cand am facut bradul de Craciun si ne-am sarutat la punerea stelei in varf
Si mai sunt.

| Iubiiitzica explică (pentru Leo10):

Cat de frumos :*

| Dianaㄨ a răspuns (pentru Leo10):

Astea sunt lucruri normale pe care le fac indragostitii, sincer te apreciez foarte foarte mult daca le consideri amintiri deosebite! Inseamna ca pentru tine timpul petrecut cu ea e de nepretuit!happy

| Iubiiitzica explică (pentru Dianaㄨ):

Asa este! happy