| DaftPunk a întrebat:

Prietena mea este afona.Nu stie sa cante, pana si o orca care este calarita de un elefant in timp ce danseaza pe un pian suna mai bine.
Credeti ca asta o face retardata?

10 răspunsuri:
| DaftPunk explică:

Nu stiu cine a mutat asta.Era o intrebare pentru Trivia/Amuzante, pusa 'la caterinca'. happy

| dienuta1990 a răspuns:

Nu neaparat. Ar trebui sa vorbesti cu ea deschis si sa-i spui problema chiar daca poate fi dureros. Dar eu cunosc oameni care nu se pricep la muzica si care nu ma deranjeaza.

| mihai69 a răspuns:

Pe ea sigur nu. Cu tine însă e altă poveste.

| Ashadow a răspuns:

Mnu,sigur e retardata din alt motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=9dvkuPBJTmw

Cred ca am gasit-o pe youtube... :-s I-am dat un like ca sa o incurajez, si... :( Sa o ajute Dumnezeu!

| Fernando9Torres a răspuns:

Ba,sigur nu are nimic in gura cand o pui sa cante?

| LaryLarrrysaa24 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea si sa ii explici problema pe care o are, fara nicio jignire.E posibil ca asta sa o fara retardata, si tocmai de aceea trebuie sa o ajuti.Bafta!

| Aura02 a răspuns:

Zi asa : faaaaaaa, esti mai afoana ca un strut spanzurat, dar sa stii ca eu tot te iubesc laughing.

| JorzaLivia a răspuns:

Laba.Face laba.