| Antrax a întrebat:

Credeti ca pentru un copil de 17 ani e prea tarziu sa inceapa sa cante la pian sau vioara?

Răspuns Câştigător
| ELD a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu, daca ai talent.Bafta!

9 răspunsuri:
| VanillaBear a răspuns:

Nu nu cred dar iti va fi mai greu sa inveti acum decat daca ai fi inceput la 9-10 ani.Motivul,mintea noasta este ca un burete si absoarbe fiecare informatie pe care i-o aruncam si asta functioneaza bine la copii mai mici decat la cei mai mari. Dar, daca esti ambitioasa si te tii de treaba nu vad de ce nu ai putea sa inveti rapid si bine sa canti la una din cele doua instrumente.

| anka a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu pentru un om sa-si descopere noi pasiuni.

| ArexuDeea a răspuns:

Nu

| ArexuDeea a răspuns:

Nu

| Cretaker a răspuns:

O hai there Rubbie.

www.virtualpiano.net

| Alexandru a răspuns:

Nu este tarziu. De ce ar fi? Daca cel in cauza se dovedeste a avea talent la asa ceva, este clar ca timpul "pierdut" daca se poate numi astfel, poate fi recuperat si se pot atinge performante notabile.
Este nevoie de multa munca, vointa si ambitie.
Niciodata nu este tarziu daca se vrea cu adevarat acel lucru.

| Marcela a răspuns:

Mm nu este chiar asa de tarziu...doar ca este mult mai greu ca sa inveti
happy

| Gabryela96 a răspuns:

Salut! Ma numesc Gaby...si as vrea sa iti spun ca nici o data nu e prea tirziu pentru a face chestii din acestea. Daca esti talentata si ai curaj atunci poti sa iti creezi un drum in viata Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu. Daca are vointa si chiar ii place cu siguranta va invatahappy