| Gabrielle16 a întrebat:

Primul lucru pe care il faci dimineata cand te trezesti?hee hee big grin Haaai!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| minnieee a răspuns:

Ma uit la ceas sa vad daca mai pot dormi big grin.

76 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Imi spun in gand: inca o zi de scoala!

| IIIx333III a răspuns:

Casc si imi opresc alarma de la ceaslaughing

| ViseInCulori a răspuns:

Pornesc televizoru'laughing

| watchmen a răspuns:

Pornesc pc, sa am muzica in timp ce fac rutina zilnicahappy

| SelenaGomezPup a răspuns:

Lenevesc

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Imi opresc ceasul sau deschid tv-ul, ori ma duc la baie laughing

| DudăMalefică a răspuns:

1. dau telefonul de perete ca m-o trezit(fara sa auda mama whistling)
2. daca e scoala atipesc inapoi, daca e vacanta ma culc inapoi laughing

| Gabrielle16 explică:

Euuu...yawn inchid ochii si imi pun patura in capbig grin

| PredatoR a răspuns:

Dau drumu la PC inainte sa ma duc la baielaughing ca sa fie deschis cand ma intorclaughing big grintongue

| g3orgiana16 a răspuns:

Ma uit pe perete sa vad daca mai am chief de somnlaughing

| CanDy_2772 a răspuns:

POi. Daca e zi de scoala [crying]Ma uit la ceas. Daca e vacanta ma culc inapoi laughing

| Herp a răspuns:

Ma ridic din pathappy

| RoxiutzaRux a răspuns:

Ma uit la ceas!

| Diiiiiia a răspuns:

Ma uit cat e ora big grin

| denyiuly a răspuns:

Cand sunt la scoala ma uit imediat cat etse ceasul, in vacanta ma mai culc odata.

| Kanpeki a răspuns:

Ascult muzica \m/ :->

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Strivesc desteptatorul straight face

| aurelian_4480 a răspuns:

Ma duc la baie

| Ancutsa a răspuns:

Deschid ochii laughing.
Apoi ma intind o ora, dupa aceea ma ridic din pat.

| AnnaGrohl a răspuns:

Intreb :cand mancam?laughingrolling on the floor

| NuAmHabar a răspuns:

Pai ma trezesc... ceasul e 10:43(azi era asa cand m am uitat)si ma culc la loc ca doar e vacanta de iarna...si ma trezesc pe la 12-13 ca ma culc pe la 1-2 nu de altceva.Cand incepe scoala adorm mai devreme.Si a doua oara cand ma trezesc imi aranjez parul apoi tot restul

| nikoletabals a răspuns:

Ma duc la wc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la telefon sa vad cat e ceasul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pun ochelarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casc... apoi ma uit sa vad cat e ceasul si daca e devreme mai mai culc si daca nu merg la bie si apoi ma uit la tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit sa vad cat e ceasul' si vad ca am dormit vreo 10-11 ore laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac flotări în curul gol! big grin

| M3ntosana a răspuns:

Deschid calculatorulaughing(daca sunt singura)whistling>
Stau in pat pana nu m-ai pot dormii-)(cand sunt parinti acasa)rolling eyes

| DeEa_8231 a răspuns:

Eu... daca e vacanta si m-a trezit cineva facand zgomot ma uit la ceas pe telefonbig grin si pun patura pe cap.batting eyelashes