| xXxDropsBoyXxXLăvMeee a întrebat:

Primul meu comic http://i.imgur.com/Rcwlm.png
stiu ca e naspa dar data viitoare o sa incerc sa-l fac mai bun. p. s :stiu ca trebuia sa l postez la comics dar nu mi apare categoria:|

20 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Bro ai probleme...

| Pralină a răspuns:

Nu, nu v-a urma, daca vrei sa contiinui ca sa auzi numai pupincuristi[MagicGirl ce ti-ar mai placea o fundita nu!?] JET LA COMICS!

| Șâret a răspuns:

Iubire, fă-mi o favoare.
Perfecționează-te și...try again later.
MUCH LATER!

| Trinitas a răspuns:

Pai daca esti constient ca-i naspa de ce-l mai postezi?

| Mişaaa a răspuns:

Să zicem că e bunicel...

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Mai lucreaza la grafica.idea cu gheata subtire o stie toata lumea si tare faza cu,, draga hai in casa ca ploua'',, Stau afara ca si aici ploua''

| WhiteWolf7 a răspuns:

Omg, mancam un croisant si cand ti-am vazut comicu m-am inecat,, who the fu, ck are you?
nu mai fa comicuri d-astea ca ne omori dracu.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Doamne sfiinteeee, cati pupincuristi sunt pe saitu asta, si cred ca o sa mai si apara...omg, nemancatilor, nu aveti destule funde sau ce?

| Isabelamaria21 a răspuns:

1.Grafica e naşpa.
2.Comicul e naşpa.
3.Lasă-te!

| AnaBlackVampire a răspuns:

N-am prea inteles si prima parte era dintr-un banc...

Dar fiind primul e ok...grafica trebuie si ea perfectionata.

| TwixulDrept a răspuns:

Nu am inteles nimic...

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Eu n`am inteles nimic sad

| Frunziix3 a răspuns:

Dragutzel

| yomisam a răspuns:

Pfffffffffff ce naspa e :-& rolling on the floor

| mfbluu a răspuns:

Hai ca a fost bun pentru un incepator.mai exerseaza :-)

| CMW a răspuns:

Mie imi place faza cu zombi-u cand fuge dupa ala si zice alta data sa nu ma mai calci cu rabla ta

| TheFreak a răspuns:

@Laura11, ai si diploma de pupincurist?

| Fineness a răspuns:

Destul de dragut pentru un prim comic.
Mie mi-a placut. love struck

| oFatha a răspuns:

Merge.pare dragut pentru primul comic.continua si o sa faci din ce in ce mai bine

| EuTeIubesc a răspuns:

Heyy...mie.mi plk!happy