| alinamaria91 a întrebat:

Primul meu comic. Ştiu că nu e prea bun, dar sunt începătoare.

http://i.imgur.com/BAjMr.png

12 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

E...patetic.În toate sensurile.Și chiar în sensuri noi, inventate acum.

| foca_3903 a răspuns:

Mi-a placut.bravo![mai putine injuraturi ca iti ei banhee hee))))]

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Da partea grafica e ok, idea nu prea e stralucita tongue

| Andrei_4336 a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 10... esti prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un 6, 50.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Mie imi pare a haos total raised eyebrows

| Malvina24 a răspuns:

E desenat ok pentru prima data.

| A12NDRA a răspuns:

Sa sti ca nu mi-a placut partea cu "nascut intr-o zi de septembrie„ pentru ca si eu m-am nascut in septembrie si o iau ca pe o jignire, in rest, desenele merg dar mai ai de lucrat la replici.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Mai incearca si alte idei.

| Neah a răspuns:

Nas - pa

| MiHaI a răspuns:

Lasate e patetic huoooo zat mars

| foca_3903 a răspuns:

Ce fraeri sunteti macar incearca sa faca ceva... nu va inteleg, bravo keep walking...